Vítězství druháků ve florbalovém turnaji!

13. 06. 2023     sekce: Úspěchy žáků     autor: Ellen Hašová     tisk: tisk článku

Šromoťák  reprezentovala 2 družstva složená z žáků 2.C doplněných o dva florbalisty z 2.A. Naši druháci v modrých dresech  naběhli do  zápasů s chutí a nadšením, kterým postupně udolávali všechny své soupeře z jiných škol. Družstvo s názvem Jellínci neprohrálo ani jediný z 8 zápasů a bojovným výkonem si zasloužilo 1. místo v turnaji.

Složení našich týmů:
modří – Jellínci: Lukáš Kozák, Martin Vincker, Kryštof Skácel, Kristián Volek, Zdeněk Kupka, Kristýna Stojanová, Petra Helsnerová, Evelína Dombrovská
oranžoví – Ptáčci: Adina Kozáková, Anna Beranová, Izabel Lévová,  Samuel Lukáš, Marie Turečková, Jan Gadas

Děkuji našim malým florbalistům za skvělou reprezentaci školy, vzájemné povzbuzování, fandění a sportovní nasazení!

koučka týmů jEllen Hašová